DLA UCZNIÓW uczących się zdalnie

Środa 4.11.2020 – Dzień Mody Patriotycznej

W tym dniu uczniowie klas 4-8 na lekcje online ubierają się w barwy narodowe, stroje ludowe lub przebierają za wybranych przez siebie sławnych Polaków, którzy zasłużyli się dla naszego kraju. Można przebrać się za znanych królów, polityków, żołnierzy, naukowców, podróżników, pisarzy, poetów, malarzy lub sportowców.

Robimy sobie zdjęcie w stroju narodowym i wysyłamy do wychowawcy. Za co otrzymamy dodatkowe punkty z  zachowania.

Z okazji zbliżającego się dnia 11 listopada – NARODOWEGO ŚWIĘTA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI – Samorząd uczniowski we współpracy z nauczycielem historii oraz muzyki i plastyki ogłaszają Tydzień dla Niepodległej, który będzie trwał od 3 do 10 listopada 2020 r.

W tym czasie będziemy realizować następujące ZADANIA.

  • Wtorek 3.11.2020 – PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA – Symbole narodowe.
  • Środa 4.11.2020 – Dzień Mody Patriotycznej
  • Czwartek 5.11.2020 – BIAŁO-CZERWONE JEST MOJE SERCE – Śpiewanie pieśni patriotycznych
  • Piątek 6.11.2020 – JESTEŚMY POLKĄ I POLAKIEM – wykonanie kotylionów
  • Poniedziałek 9.11.2020 – KOCHAM CIE POLSKO – turniej wiedzy patriotycznej.
  • Wtorek 10.11.2020 – Hymn dla Niepodległej.

Zachęcamy do zabawy!
Opiekunowie SU