Nadszedł czas na podsumowanie Akcji Eko-Challenge.
Akcja miała na celu propagowanie działań ekologicznych i dbałości o Naszą Planetę i była związana z obchodami Dnia Ziemi. Wspólnie z Panią Justyną Urbańską-Janowską zaproponowałyśmy uczniom i ich rodzinom wzięcie udziału w wyzwaniu – znalezienie zaśmieconego miejsca, uwieńczenie go na zdjęciu, posprzątanie tego miejsca i sfotografowanie efektu końcowego. Niestety ku naszemu rozczarowaniu w akcji wzięło udział bardzo mało osób. Jednak cieszymy się ogromnie z tej fantastycznej, Ekologicznej szóstki przyjaciół przyrody, którzy postanowili zaangażować się w proponowane przez nas działania i tym samym zadbać o ten maleńki skrawek ziemi wokół siebie.

Do tej Fantastycznej 6 należą:

1. Julia Brzezińska z klasy 2 a
2. Ula Wojtczak z klasy 2 a
3. Zofia Jaskulska z klasy 5 a
4. Hanna Wojtczak z klasy 6 b
5. Mateusz Rudnicki z klasy 6 b
6. Krystian Mieszała 6 b

Oczywiście wielkie brawa należą się również rodzinom tych uczniów, bo oni także brali udział w tych ekologicznych zmaganiach.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i udział w akcji. Nagrody zostaną wręczone dzień przed zakończeniem Roku Szkolnego lub w Dniu Zakończenia.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym będzie większy odzew.

Pozdrawiamy i zachęcamy do jeszcze większej aktywności,
Monika Leśniewska i Justyna Urbańska-Janowska.