Szanowni Rodzice,
zachęcajcie dziecko do samodzielnej nauki w czasie, gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny.

Nauczyciele naszej szkoły będą systematycznie zamieszczać materiały do samodzielnej nauki na stronie LIBRUS.

Jeśli macie Państwo dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Państwu zasiłek opiekuńczy. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej ZUS.

Przestrzegajmy w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywamy. Prosimy aby ograniczyć wyjścia i spotkania dzieci. Po to właśnie zostały zawieszone zajęcia szkolne. Nie przebywajmy również w dużych skupiskach ludzi.

Śledźmy na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje zamieszczane na stronie internetowej szkoły, naszym Facebooku i platformie LIBRUS.

Co najważniejsze NIE POPADAJMY W PANIKĘ, myślmy rozsądnie, dbajmy o siebie, żyjmy!