14 PAŹDZIERNIKA obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej z tej okazji Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich uczniów do konkursu. W terminie od 18 do 28 października 2022 roku, trwać będzie konkurs zatytułowany „Zgadnij, kto to?”, w którym mogą brać udział wszyscy uczniowie naszej szkoły (indywidualnie). Zadaniem uczestników będzie rozpoznanie na podstawie zdjęć z dzieciństwa nauczycieli uczących w Szkole Podstawowej w Justynowie. Zdjęcia nauczycieli wraz z numerami będę umieszczone w bibliotece szkolnej.
Uczestnicy konkursu pobierają u Pani Karoliny Pilarskiej (sala nr 6) kartę odpowiedzi na której dopiszą numer zdjęcia do podanego nauczyciela na którym go rozpoznali.
Podpisaną kartę z rozwiązaniem należy dostarczyć do sali nr 6 (Pani Karoliny Pilarskiej) do 28 października. Wyniki konkursu będą ogłoszone 2 listopada na stronie internetowej szkoły, a nagrodą będzie niespodzianka.

Zapraszamy do zabawy 🙂