Podsumowanie e-wolontariatu 🙂

Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w e-wolontariacie i przez cały II semestr 2020/2021 roku wykonywali zadania na rzecz CRL wspomagając m.in. akcję pomocy dla podopiecznych Fundacji Ostoja dla Zwierząt, pomocy mołdawskiej szkole w Ivancei, propagowanie wsparcia dla chorych podopiecznych.
Uczniowie z dużą powagą i zaangażowaniem podeszli do powierzonych zadań. Dostarczyli książki, które zostaną wysłane przeze mnie pocztą na kiermasz charytatywny i regularnie rozliczali się ze swoich działań.
Akcja zakończyła się przesłaniem przez organizatorów certyfikatów uczestnictwa w e-wolontariacie.

Potwierdzeni przez organizatora e-wolontariusze to:
Kasia Kramek klasa 3 b
Zosia Kramek klasa 3 b
Alicja Mysielska klasa 3 b
Nicole Astete Kapitańska klasa 4 a
Zuzia Kramek klasa 5 a
Anna Kurowska klasa 5 a
Wiktoria Grabiszewska klasa 6 a
Oliwia Skwarka klasa 6 a
Filip Jakubiec klasa 6 b
Mateusz Rudnicki klasa 6 b

Serdecznie gratuluję tym młodym ludziom zaangażowania i wytrwałości i bardzo dziękuję za odzew i współpracę.
Mam nadzieję, że Wasze działania przeniosą się ze świata wirtualnego w świat realny i nadal będziecie mocno się angażować w kolejnych latach w działalność charytatywną.

Dziękuję za Wasze wielkie serca i chęć pomocy.

Pozdrawiam Monika Leśniewska.